Toto je testovací zpráva

Anotace:

Intenzívní dětský workshop
3.-5. listopadu 2017

Dřímá ve Vašich dětech budoucí divadelník nebo tanečník? Nechte jejich talent rozvinout na našem intenzivním workshopu pro mladé tanečníky, hudebníky, scénografy a světelné designéry. V divadle PONEC probudí nejen svou fantazii, ale vyzkouší si i různé technické kousky a výtvarné divadelní přístupy pod vedením profesionálních umělců. 

Pro připravovanou dílnu festiválku ČÁRY, MÁRY, FUK – SVĚTLO, POHYB, ZVUK, hledáme děti ve věku 11-15 let, které se věnují tanci, hudbě, nebo se aktivně zajímají o scénografii a světelný design. Dílna je vhodná pro děti, které již mají zkušenost v jedné z výše uvedených oblastí (min. 3 roky) a jsou schopné pracovat v týmu i samostatně. Děti budou mít jedinečnou možnost tvořit ve skutečném divadelním prostředí, s profesionální technikou pod dohledem předních českých umělců.

Během třídenní dílny vytvoříme čtyři dětské týmy, které budou pracovat pod vedením choreografky Věry Ondrašíkové, hudebníka Stanislava Abraháma, scénografky Jitky Pospíšilové, výtvarníka a tanečníka Michala Heribana a choreografky Lindy Stránské.

Tvůrčí proces bude směřovat k vytvoření krátké choreografie, propojující tanec, kostým, světlo a zvuk, a vyvrcholí veřejnou prezentací 5. listopadu ve 14:00 v divadle PONEC.

V případě zájmu se hlaste nejpozději do středy 25. října e-mailem na adrese festivalek@tanecpraha.eu. Přiložte prosím stručné shrnutí zkušeností, které dítě v příslušném oboru má (ZUŠ, zájmové kroužky, apod.)


Dílna se bude konat 3. listopadu 2017 ve studiu Dance Perfect (pasáž paláce Metro, Národní 25, Praha 1) a 4.-5. listopadu 2017 v divadle PONEC (Husitská 899/24a, Praha 3 Žižkov).

Symbolické kurzovné za všechny dny je 400 Kč.

Podpořeno:

MHMP České uchoInstitut moderní hudby